.

.

Виножито Сандали Менс Премиер Кожа Еднослоен Широк Ремен Со Лак-Премиер Црно-Мажи Големи 9.5-10.5

Виножито Сандали Менс Премиер Кожа Еднослоен Широк Ремен Со Лак-Премиер Црно-Мажи Големи 9.5-10.5

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кожа. Гумен ѓон. Петицата мери приближно 1 инч. Еднослоен Лак. Врежано Лого На Виножито. Двојно Зашиени. Најлон Пети Парче. Кутија Х Пети Изградба. Виножито Сандали Менс Премиер Кожа Еден Слој Широк Ремен Со Лак-Премиер Црно-Мажи Големи / 9.5-10.5.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата