.

.

Контролната Рака На Суспензијата Одговара На Шевролет Малибу

Контролната Рака На Суспензијата Одговара На Шевролет Малибу

DEN 8876.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа контролна рака на суспензијата е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена за оригиналната опрема на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена-одговара и настапува како оригиналната опрема на одредени возила. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Малибу : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 Понтијак Г6 : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 Сатурн аура : 2007, 2008, 2009. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Заврши : Обложени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата