.

.

Без граници јуниори со долг ракав чипка на каросерија миди фустан

Без граници јуниори со долг ракав чипка на каросерија миди фустан

DEN 261.28

Количината на стоката
Това е достапна

Паѓајте во сезоната во нашите без граници со долги ракави на јуниорите на миди фустан. Одликувајќи се со нефункционални детали за чипка, преголеми метални громи и силуета на каросеријата, овој фустан ги погодува сите ознаки на трендовски стил. Достапно во 4 модни бои, овој фустан е совршен за новата сезона. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : Должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Карактеристики : V-врат; детали за чипка со громити. Долга ракав на јуниори, чипка на миди фустан од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата