.

.

Wrangler Big Man's Outdoor Performance Side Elastic Utility кратка алатка

Wrangler Big Man's Outdoor Performance Side Elastic Utility кратка алатка

DEN 351.68

Количината на стоката
Това е достапна

Wrangler Big Man's Outdoor Performance Side Elastic Utility Shortils Shorthis Lightweight и издржлива кратка е направена од отфрлање на вода, 100% полиестерска ткаенина и има функција за еластична половината на комфорна страна; Кратка е еластична алатка за перформанси, совршен натпревар помеѓу удобноста, функционалноста и стилот. Две предни џебови за цртање, два џебови за заварување и едната страна џеб за комунални услуги го прават ова кратко одлично за носење на вашите работи додека одржувате стил. Опуштено вклопување. Кратка алатка. Седи на природна половината. 10 '' In Seam. Отфрлање на вода. Странична еластична лента за половината. Затворање на затворање со летање со патент. Џебови за заварување. Страна ZIP комунален џеб. NW946 CB.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата