.

.

Кучиња Водоотпорен Анти Лизгање Дожд Чизми Пет Печатење Зимски Топли Чевли во собата

Кучиња Водоотпорен Анти Лизгање Дожд Чизми Пет Печатење Зимски Топли Чевли во собата

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кучиња Водоотпорни Чизми Против Лизгање Чизми За Дожд Пет Печатење Зимски Топли Чевли 4 Парчиња/сет. . Материјал : Памучна Фланелета. Тип На Ставка : Чевли За Кучиња. Шема : Извалкани. Сезона : Зима. Функција : Топло. Повод : Отворено. големина : . 1# : Должина*Ширина 3,5*2,5 см//1.38*0.98". 2# : Должина*Ширина 4*3см/1.57*1.18". 3# : Должина*Ширина 4,5*3,5 см/см / 1,77 " *1,38". 4# : Должина*Ширина 5*4см/1.97*1.57". 5# : Должина*Ширина 5,5*4,5 см/2,17*1,77". 6# : Должина*Ширина 6*5см/2.36*1.97". 7# : Должина*Ширина 6,5*5,5 см/2,56*2,17". Пакетот Вклучува : . 4 парчиња х Зимски Топли Чевли. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 1, Мек ѓон : ѓонот го користи дизајнот на честички од мек лепак и има многу добар водоотпорен и лизгачки ефект за да спречи миленичето да оди на лизгање во дождливиот ден.Изработен од врвно плетење волна, антискид и отпорен на абење.Со дизајн На Еластичен ремен, лесен за прилагодување.заштитете го здравјето на миленичињата. 2.Лесен за носење : дизајнот на преносливите лабаво токи го прави лесен за носење и е цврст и е во согласност со повеќето типови на стапала за миленичиња, дури и ако миленичето трча,исто така не грижете се дека чевлите ќе се соблечат кога вашето домашно милениче трча. 3.Удобно и дише : усвојување ткаенина за дишење што може да му даде на вашето домашно милениче удобно искуство при носење и има заштита на стапалата на миленичето, додека стапалото исто така има подобро чувство за воздух. 4.Топол дизајн : употреба на дизајн на кашмир кој е удобен и warm.In зима не се плашите од миленичиња смрзнатини миленичиња нозе. 5.Безбедно патување : поради безбедноста на дизајнот против светлина, можете да имате добро визуелно и практично набудување на трендовите на миленичиња,така што миленичињата што патуваат ноќе се побезбедни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата