.

.

Скокни Слушалки Преку Уво Зелени

Скокни Слушалки Преку Уво Зелени

DEN 307.52

Количината на стоката
Това е достапна

Специјално дизајнирани за мали ученици, Овие Слушалки За Скокови се големи за забава! Слушалки се компатибилни со Leap Frog е Ознака��� Читателот, Leap Pad1��� & Leap Pad2 Explorer, Leapster & Leapster GS Explorer���, Leapster�� и Didj��� учење игра системи. Сега децата можат да ги преземат своите авантури за учење на патот, или каде и да одат! Скокни Слушалки Преку Уво Зелената Боја Се Поврзува Со вашите уреди преку кабел за да обезбеди квалитет на сигналот без грижи додека слушате. Слушајте различни звуци од двата звучници во режим на стерео звук. Дизајнот со остар изглед ви овозможува удобно вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата