.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Мали Чуда Платнена Уметност Од Беата Чизовска Млада, Црна Мат, Црна Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Мали Чуда Платнена Уметност Од Беата Чизовска Млада, Црна Мат, Црна Рамка

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвено за закачување со помош на гик достапно во различни големини, ова уметничко дело подготвено за закачување, сплетено врамено се одликува со капки вода на растение. Ова парче уметничко дело на Заштитен Знак Е отпечатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои практично не се разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност печатена од гикли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата