.

.

Време На стомакот Огледало Играчка За Бебе Висок Контраст Активност Огледало Заби Играчка Црно Бели Бебе Играчки Новороденче Сензорни Играчки

Време На стомакот Огледало Играчка За Бебе Висок Контраст Активност Огледало Заби Играчка Црно Бели Бебе Играчки Новороденче

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Куршум Точка : 1. Атрактивна играчка : оваа играчка за огледало за бебиња е преклоплива и има графика со висок контраст. Исто така, може да користи очила за бебиња за да ги охрабри бебињата да се фокусираат на нивните лица и да го привлечат нивното внимание.2. Црно-бели едукативни играчки : со допирање на меки играчки со висок контраст, лежењето на временското огледало го учи бебето да реагира на силниот контраст на црно-белото, а потоа може јасно да ги види боите.3. Забавни спортови : Развијте играчки за бебиња. Огледалото за време на стомакот на бебето може да им помогне на бебињата да ги зајакнат мускулите на нозете и рацете и да им помогне да се подготват за индексирање. Тоа е најдобрата играчка за огледало за бебиња.4. Пренослив и преклоплив : Лесен и преклопен. Многу е погодно да се стави во торба за пазарење, а може да се закачи и на перницата за автомобилско седиште на задното седиште. Можете исто така да го користите за креветчиња, колички, високи столчиња, па дури и излегување.5. Совршена играчка : може да биде совршена играчка за развој на мозокот на бебето, подобрување на координацијата рака-око, целокупната способност за вежбање и самосвест.Опис : Обработка : пренос на топлина : сунѓер материјал : Полиестерзиза : Околу 45*26см/17,72*10,24 инчи тежина : околу 150применлива возраст : 0-3 години Вклучен пакет : 1 * Огледало Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект,вистинската боја можеби малку поинаква од бојата на сликата.Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење. 1. Атрактивна играчка : оваа играчка за огледало за бебиња е преклоплива и има графика со висок контраст. Исто така, може да користи очила за бебиња за да ги охрабри бебињата да се фокусираат на нивните лица и да го привлечат нивното внимание. 2. Црно-бели едукативни играчки : со допирање на меки играчки со висок контраст, лежењето на временското огледало го учи бебето да реагира на силниот контраст на црно-белото, а потоа може јасно да ги види боите. 3. Забавни спортови : Развијте играчки за бебиња. Огледалото за време на стомакот на бебето може да им помогне на бебињата да ги зајакнат мускулите на нозете и рацете и да им помогне да се подготват за индексирање. Тоа е најдобрата играчка за огледало за бебиња. 4. Пренослив и преклоплив : Лесен и преклопен. Многу е погодно да се стави во торба за пазарење, а може да се закачи и на перницата за автомобилско седиште на задното седиште. Можете исто така да го користите за креветчиња, колички, високи столчиња, па дури и излегување. 5. Совршена играчка : може да биде совршена играчка за развој на мозокот на бебето, подобрување на координацијата рака-око, целокупната способност за вежбање и самосвест.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата