.

.

Уредни решенија мулти-употреба влошки, Дизни принцеза, КТ

Уредни решенија мулти-употреба влошки, Дизни принцеза, КТ

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа супер-мека, удобна, мулти-задача за еднократна употреба подлога е одлична за мајки на чекор! Уредниот топер може да се користи како лагер за менување на табелата, подлога за прегратка, лагер за шетачи и многу повеќе. Уредни решенија мулти-употреба влошки, Дизни принцеза, 60 КТ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата