.

.

Грејсон Социјал Јеил со долг ракав со долги ракави со преголеми шорцеви и велосипеди, сет на облеки од 2 парчиња, големини 7-18

Грејсон Социјал Јеил со долг ракав со долги ракави со преголеми шорцеви и велосипеди, сет на облеки од 2 парчиња, големини 7-18

DEN 544.00

Количината на стоката
Това е достапна

Назад на училиште никогаш не изгледаше толку добро! Оваа девојка со две парчиња Круна Круна Сина Јеил со долги ракави и велосипедисти шорцеви поставени од Грејсон Социјал ќе биде нејзината нова гардероба. Со разноврсен стајлинг, таа може да го носи како сет или мешавина и натпревар со нејзините омилени маички и хеланки. Опциите се бесконечни! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар шорцеви. Карактеристики на TEE : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; графички принт од предната страна; преголем. Карактеристики на шорцеви за велосипеди : Повлекување на стилизирање со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Облека за маици и велосипеди со долги ракави на Јеил се поставуваат за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата