.

.

Главни работи 17,5 вештачки сушен изглед жолт сончоглед грмушка

Главни работи 17,5 вештачки сушен изглед жолт сончоглед грмушка

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Запишан вашиот дом со овој прекрасен сушен изглед жолта сончогледна грмушка. Загарантирано е да додадете живост во вашиот простор. Одлично е за декорација на домашни канцеларии, украси во сезоната на есен, цветни аранжмани, аранжман на централниот дел на табелата со вазна вазна и какви било специјални настани. Спарете го со најразлични цветни акценти за да создадете совршен декоративен аранжман. Прекрасно и добредојдено за сезоната на есен. Вештачко цвеќе направено од полиестер, полиетилен, жица, висина од 17,5 инчи. Само за украсна употреба во затворен простор. Главни вештачки сушен изглед жолт сончоглед грмушка материјал : полиестер . 5 гранки на цветни. Мерки за артикли приближно. 17,5 инчи Висина . За затворен простор, декоративна употреба само . Сите големини се приближни мерења.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата